Дайте определение органоидом клетки 1 мембрена 2 ядро 3хромосомы 4 митохондрии 5 рибосомы 6 лизосомы 7ЭПС 8комплекс гольджи 9 клеточный центр 10 цитоплазма 9

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ядро- збереження інформації, керування всіма процесами в клітині. Мітохондрії - перетворюють поживні речовини в АТФ. Рибомоми - біосинтез білків. "Фабрика" по виготовленню білків. Комплекс Гольджі - виведення речовин які синтезуються в ендоплазматичній ритикулі( синтезує ліпіди(жири) і стероїди ( переносник електронів) Цитоплазма - внутрішній вміст клітини. Мембрана - захисна стінка клітини що відділяє ії від навколишнього середовища. Хромосоми - містяться в ядрі, клітина на 90% складена з ДНК. Лізосоми - одеомембранна клітина, виконує функціє розщеплення макроклітин.