Дайте відповідь на запитання: меньше br / больше 1.Що таке біосфера? меньше br / больше 2.Які групи організмів утворюють біосферу? меньше br / больше 3.Як організми взаємодіють між собою? меньше br / больше 4.Чому тварини н...

Дайте відповідь на запитання:
1.Що таке біосфера?
2.Які групи організмів утворюють біосферу?
3.Як організми взаємодіють між собою?
4.Чому тварини не можуть існувати без рослин?
5.Із яких компонентів формуеться природний комплекс?
6.Наведіть приклади різних за розмірами природних комплексів.
7.Чи збереглися у вашій місцевасті природні комплекси,що не зазтали змін унаслідок діяльності людини?.(Харків ,Україна)
8.Наведіть приклади комплексів своеї місцевості , зміненх людиною.(Харків ,Україна)
9.Яке значення для людей мають знання про природні комплекси?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Биосфера- это оболочка Земли, заселенная живыми организмами. 2.Биосферу образуют- растения, животные, грибы и люди 4. Животные не смогут существовать без растений потому, что для жизни им необходим кислород. 6. Тайга, пустыня, остров, лес, овраг, озеро, материк. Нажми спасибо)