Дайте визначення гармонів: 1.Регуляторних - 2.Нейрогормонів -

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Регулює кількість гормонів, які виділяються щитоподібною залозою.Регулює секрецію гормонів наднирниками; стимулює розвиток молочних залоз і секрецію молока.Забезпечує секрецію гормонів статевими залозами2.Нейрогормони-цебіологічно активні речовини, що виробляються нейросекреторними клітинами. До нейрогормонів належать вазопресин, окситоцин, рилізинг гормони, адреналін та ін. Регулюють діяльність внутрішніх органів (в т. Ч. Ендокринних залоз) і центральної нервової системи. За хімічною природою переважно пептиди, деякі - катехоламіни .--- (від нейро ... і гормони), біологічно активні речовини, що виробляються нейросекреторними клітинами. До нейрогормонів належать вазопресин, окситоцин, рилізинг гормони, адреналін та ін. Регулюють діяльність внутрішніх органів (в т. Ч. Ендокринних залоз) і центральної нервової системи.