Дайте визначення понять: Тришарові тварини - Двобічна симетрія - Зяброві щілини - Череп - Щелепи - Бічна лінія - Плавці - Луска -
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тришарові тварини -це тварини,тіло яких складається з трьох шарів:зовнішнього,середнього і внутрішнього. Двобічна симетрія -це властивість організмів давати дві дзеркально схожі половинки при проведенні однієї уявної площини(більшість організмів:плазуни,ссавці,риби,птахи і т.д.) Зяброві щілини -це отвориу вигляді щілини,які ведуть до зябер і не прикриті кришками(як у хрящових риб) Череп - це частина скелету,яка захищає від механічних ушкоджень головний мозок. Щелепи -це частина лицьового відділу черепа,яка обмежує ротову порожнину. Бічна лінія - це ряд отворів вздовж тіла риби,яка є органом чуття тиску,глибини занурення і допомогає рибині орієнтуватися в умовах обмеженої видимості(наприклад,у каламутній воді). Плавці - це видозмінені кінцівки або утворення шкіряного походження,які є пристосувальними органами для пересування у воді. Луска - це утвори шкіряного походження,які розміщені на поверхні шкіри і захищають від механічних ушкоджень і є пристосуванням для пересування у воді