ДАЮ 14 БАЛОВРозберіть прикметники морфологічним розбіром.1. І тихо плакала у золотих житах сонячна пісня.2. Ми своїм козацьким сміхом полонили цілий світ.3. Мамина білесенька хустина світиться у рідному вікні.

ДАЮ 14 БАЛОВ Розберіть прикметники морфологічним розбіром. 1. І тихо плакала у золотих житах сонячна пісня. 2. Ми своїм козацьким сміхом полонили цілий світ. 3. Мамина білесенька хустина світиться у рідному вікні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
золотих-одн.ч.р р.в якісн.повна означення сонячна-одн.ж.р.н.в.якісн.повна.означення козацьким-одн.ч.р н.в.якісн.повна. означення своїм-одн.ч.р.о.в.якісн повна означення біленька-одн.ж.р.н.в.якісн повн.означення рідному-одн.с.р.м.в.якісн. повна. означення