Даю 15 баллов!!! 6 класс, математика!!! Пожалуйста... На тарілці лежать пиріжки з капустою, картоплею та ку- рагою, які зовні не відрізняються один від одного. Пиріж- ків з курагою у 4 рази менше, ніж пиріжків з капустою та к...

Даю 15 баллов!!! 6 класс, математика!!! Пожалуйста... На тарілці лежать пиріжки з капустою, картоплею та ку- рагою, які зовні не відрізняються один від одного. Пиріж- ків з курагою у 4 рази менше, ніж пиріжків з капустою та картоплею разом. Знайдіть ймовірність того, що пер- ший навмання взятий з тарілки пиріжок буде з капустою або з картоплею. Срочно! Пожалуйста! Завтра К.Р. только сейчас оповестили, а сама не понимаю... Кто может?!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всего 5 частей. Одна часть - пирожки с курагой. 4 части - пирожки с картошкой и капустой. Выходит, вероятность 4/5.