ДАЮ 22 БАЛА!!! Сочiнение основы дружби у расказi Говорюща риба или першооснова книгодрукування за твором друкар книжок небачених

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У розповіді Ємми Анієвської про говорющу рибу розповідається про рибу яка весь час говорила за що ії і вигнали. Вона познайомилася з дідусем який був ії найліпшим другом та завжди вислуховував ії. Мораль— не важливо якої зовнішності у тебе друг, головне що ви дружите та підтримуєте один одного.