ДАЮ 30 Б!!!Я ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!! Мне надо составить диалог по этому плану.... Не с интернета!!! Там нечего нет.........

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Where are you and Ben going for your holiday? 2. I don`t know yet. We are just discussing our plans. And where are you going? 3. To Italy. We will spend ten days here 4. Are you staying at a hotel? 5. Yes,in a big hotel near the sea. We are busy now. We are leaving on Friday. 6. Have a nice trip! Вот такой диалог можно?