ДАЮ 33 БАЛЛА!!!!!!!!!!! запишіть прикметники за допомогою за допомогою суфікса ськ. Лейпциг дрогобич іртиш карпати оренбург сиваш овруч південний буг воронеж черкаси біла церква галичина цюрих острог кагарлик ніжин рига прилуки...

ДАЮ 33 БАЛЛА!!!!!!!!!!! запишіть прикметники за допомогою за допомогою суфікса ськ. Лейпциг дрогобич іртиш карпати оренбург сиваш овруч південний буг воронеж черкаси біла церква галичина цюрих острог кагарлик ніжин рига прилуки ладога норвегія запоріжжя бахмач даю 5 мин на роздумки кто не ответит не получит баллы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лейпцигський , дрогобичський,іртишський ,карпатський , оренбурський , південно бугський, сивашський , овручський, воронежський, черкаський, біло церківський ,галечинський. цюрихський, острогський, кагарлицький, ніжинський, ризький, прилуцький, ладогський орвезький, запоріжський, бахмацький.