ДАЮ 35 БАЛЛОВ Випишіть стилістично забарвлені слова. Швидко, радіус, супермаркет, зирити, дивитися, ледащо, ферма, функціонувати, гриль, серденько, високий, загальнонародний, велик, реклама, суфікс, відфутболити, військово-патр...

ДАЮ 35 БАЛЛОВ  Випишіть стилістично забарвлені слова. Швидко, радіус, супермаркет, зирити, дивитися, ледащо, ферма, функціонувати, гриль, серденько, високий, загальнонародний, велик, реклама, суфікс, відфутболити, військово-патріотичний, жити, фотосинтез, декларація, дітлашня. Помогите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ледащо , серденько , велик , суфікс , відфутболити , фотосинтез , декларація , дітлашня , функціонувати , зирити , військово - патріотичний