ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!! Помогите составить красивый диалог на одну из тем, срочно!))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello ? Hello ? I'm thirsty? Would you like some tea? No, thanks Would you like some milk? I don't like milk Would you like an apple juice? Oh,yes,please.I'm hungry,too Would you like a biscuit? No, thanks. I'd like a sandwich Тема про еду ну надеюсь нормально сам придумал)