Даю 8 балов.позначте речення у якому дієприкметниковий зворот не виділяється комою а.) Блищать гори осяяні місяцем.б.)Не закінчене вчасно діло не дає спокійно спати.в.)Згасав день накупаний пахощами літа.г.)До гори порослої ліс...

Даю 8 балов. позначте речення у якому дієприкметниковий зворот не виділяється комою а.) Блищать гори осяяні місяцем. б.)Не закінчене вчасно діло не дає спокійно спати. в.)Згасав день накупаний пахощами літа. г.)До гори порослої лісом бігла стежечка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ б) .............