ДАЮ ДВАДЦАТЬ ПЯТЬ БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!! написать короткий текст о вашей стране. Запись: имя; место нахождения; столица;какие места турист может посетить.про Бронницы.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in Russia.The capital of Russia is Moscow. In Moskow many interesting places. For example, Big Theatre, Moscows Zoo and Kremlin. Moscow is interesting city, but I live in Bronnicy