Де тут пасивний дієприкметник теперішнього часу А) На зрошувальних землях хліб добре родить.Б) До току підїжають навантажені зерном машини

Де тут пасивний дієприкметник теперішнього часу А) На зрошувальних землях хліб добре родить. Б) До току підїжають навантажені зерном машини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Де тут пасивний дієприкметник теперішнього часу  А) На зрошувальних землях хліб добре родить. пасивним дієприкметником буде ЗРОШУВАЛЬНИХ, бо дія виконується над предметом (ХТОСЬ ЗРОШУЄ)  а не сам предмет