Dear little boys and girls!What is better than the toys? I think sports are good for all. You can swin play basketball, Table tennis and football. We can jump and we can run. We can have a lot of fun. как это прочитать помогите...
Dear little boys and girls!What is better than the toys? I think sports are good for all. You can swin play basketball, Table tennis and football. We can jump and we can run. We can have a lot of fun. как это прочитать помогите пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
Дорогие маленькие мальчики и девочки!
Есть ли что то лучше игрушек?
Я думаю, спорт хорош во всем.
Ты можешь плавать и играть в баскетбол,
Настольный теннис и футбол
Мы можем прыгать и бегать
Мы можем получать много удовольствия.