Definition, synonyms, opposites слов: excellent, dangerous, rich, devoted

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Excellent - Definition:extremely goodsynonyms:brilliant perfectopposites: awfulDangerous - Definition: to take riskssynonyms: unsafeopposites: safeRich -Definition: wealthysynonyms: richnessopposites: poorDevoted - Definition: commited, loyalsynonyms: faithfulopposites: disloyal