Десять кенгуру стояли в лінію,як показано на малюнку.В якийсь момент два кенгуру,що стоять поруч і повернуті один до одного,помінялися місцями,не змінюючи напрямку свого погляду.Цю процедуру повторювали доти,поки це було можлив...

Десять кенгуру стояли в лінію,як показано на малюнку.В якийсь момент два кенгуру,що стоять поруч і повернуті один до одного,помінялися місцями,не змінюючи напрямку свого погляду.Цю процедуру повторювали доти,поки це було можливо.Скільки разів пари кенгуру помінялися місцями?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Где фото к єтому заданию?