Діалог чи повинні уроки фізкультури бути обовязковими для учнів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Чи повинні уроки фізкультури бути обовязковими для учнів ? - пролунало з залу запитання.  - Я, як вчитель фізкультури запивняю вас, що це майже самий важливий урок в школі. - Але ж чому ?  - Тому що коли ви всі перебуваїте в сидячому образі життя, то ваші м"язи, кісточки та здоров"я взагалом стає все гірше та гірше, а уроки фіз-ри допомагають вам зміцнити ваш організм, вони гарно розвивають здоров"я та допомагають розумовій активності.  Навіть 5- хвилинний біг допомагає вам розвити серцево-судинну систему та примушує кров швидше перетікати в організмі.  - Дякую, тепер нам зрозуміло навіщо урок  фіз-ри повинен бути обов"язковим для учнів  _ Прости, если где-то ошибки. Я надеюсь тебе этот диалог на быструю руку помог ? :)