Діалог дискусійного характеру (10-14 реплік) на описану ситуацію Після уроку основ здоров'я на тему "Що ми їмо?" між учнями виникла дискусія.Один зних твердить ,що треба чітко дотримуватися режиму харчування , свідомо підходит...

Діалог дискусійного характеру (10-14 реплік) на описану ситуацію Після уроку основ здоров'я на тему "Що ми їмо?" між учнями виникла дискусія.Один зних твердить ,що треба чітко дотримуватися режиму харчування , свідомо підходити до того ,що і як ми їмо,а інший заперечує :"Я не звертаю уваги на їжу".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-як тобі сьогоднішній урок основи здоров я? - скучний , зовсім не цікавий, вчителька сама не знає що розповідає -чому ти так думаєш ? я навпаки погоджуюсь з нею, якщо ти хочеш бути здоровим і бути в формі ти повинен правильно харчуватись і слідкувати за своїм раціонос - я ніколи не звертаю уваги на те що їм  -але так не можна - я ніколи не дотримувався правил харчування і не збираюсь - ти ж чув(ла) що такий підхід до харчування погано впливає на твоє здоров я  -ой, та все це дурниці ні на що воно не впливає -так?! а хто не міг на фізкультурі пробігти навіть кола і підтягнутись -я.... просто... ем... взагалі облишмо цю тему а то я вже зголоднів - бачиш все таки правильне харчування це важливо