Діалог на тему "розмова з другом про побачене, почуте" 30 реплік. Дякую.
Діалог на тему "розмова з другом про побачене, почуте"
30 реплік. Дякую.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30 реплік?! Це ж неможливо багато, в мене усі діалоги максимум 10 реплік(включаючи привіт і допобачення)) добре, зараз що небудь придумаю- Привіт!- Привіт!- Як в тебе справи? - Добре. А в тебе? - Чесно кажучі, не дуже.- Що сталося.- Та нічого особливого, не звертай уваги.- Я не можу не звертати уваги. Що сталося?- Мене на вихіднях заставляють сидіти з молодшою сестричкою.- Так це ж добре, я люблю дітей.- Я теж. але саме в цей час ми завтра з подружками збиралися на прогулянку.- Невже для тебе прогулянка з подругами важливіша за меншу сестру?- Ти кажеш як моя мама. Зрозумій, що мені не хочеться витрачати на неї усі вихідні це ж зовсім не весело. - Та годі тобі, це ж чудова нагода потренуватися як потрібно вести себе з дітьми.- Думаю, ти маєш рацію.- Звісно, я ж знаю що кажу. Тим більш, ти ніби збираєшся в майбутньому стати вихователем у дитячому садку.- Так, але до чого тут це?- А до того, щоб спілкуатися з дітьми потрібно їх любити і вміти за ними доглядати.- Ти мене преконала, я буду сидіти на вихідних з сетсрою.- Добре, але я хотіла тобі дещо запропонувати.- Що?- Може сходимо днями до музею. Я чула, в нас відкрилася виставка динозаврів. - Так, я теж це чула, думаю буде цікаво. - Тобто ти теж йдеш зі мною?!- Я давно мріяла про цю виставку, але ні.- Чому? - Не забувай, мені на вихідних треба сидіти з молодшою сестрою, а в інші дні я не можу. - Не бачу проблеми, сестру можна взяти і з собою. Дмуаю буде дуже цікаво. - Тож домовились.- Так. Вибач, мені потрібно йти.- Звісно. Бувай!- До зустрічі! Якщо я все правильно порахувала тут 32 репліки)