- Привіт!
- Привіт! Рада тебе бачити! Новий тиждень у школі.....А як ти прровела ці вихідні?
- Я? Ну....Я ходила у кіно із друзями, ми обідали у ресторані! Було весело! А ти?
- Я їздила в село із мамою та сестрою. Там разом з бабусею ми ходили по магазинам, потім з мамою ми та подругою ми пішли гуляти в парк, та провели там мийже весь день! Уявляєшь?!
- Так! Класно! А у неділю ми с батькамии були на морі, там холодно, але багато пташок! Ми їх годували хлібом!
- Круто! Хочеш на наступних вихідних прийти до мене?
- Із великим задоволенням! Бувай!
-Бувай!