Діалог на тему запрошення до кінотеатру

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт -Привіт -Як справи? -Добре -У тебе есть дела на день? -Нет, немає -Давай сходемо до кінотеатру? -Давай -В скількі? -На двінадцету годину -Добрей, пока -Пока
Гость
-добрий день -добрий -як справи? чим сьогодні будеш займатися? -ще не впевнена чим , але можу сказвти , що з початку потрібно уроки зробити , а потім нічим не буду займатися! -ой прикольно , ходімо до кінотеатру!!!!Там новий фильм вийшов, можемо подивитись! -О насправді , ходімо!Але коли зустрінемось і де? -Давай о сьомій годині вечора , біля кінотеатру!) - До зустрічі! -До зустрічі