Дiалог на тему займенник Наприклад -Як тобi сподобалсь тема займенник? -мени вона дуже сподобалась. Ця тема дуже легка та iнтересна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сьогодні на уроці ми проходили нову тему "Займенник". -Справді? А для чього ця тема? -Ця тема дуже цікава, вона робить нашу мову більш цікавішою в загадковою. - Ти мене зацікавив.... - Приходь до мене у гості я тобі розповім про всі особливості цієї теми. -Я обов,язково приду до тебе ,але згодом. -Ну добре ,буду чекати . -Бувай.