Диалог о языке,на казахском с переводом))!!!срооччноо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сен кай тилмен сулесесин? - Мен казак тилмен сулесемин. - Сенин туган тилин кай тилин? - Менин туган тилим орыс тили, бирак мен казак тилин де жаксы билемин.
Гость
Салем Айнұр   Салем Қаңдай тілді сен  блесын ? Мен қазақ тілі,орыс тілі,алғышың тілі блемың. Ал сен?  Мен де! Сеның ана тілі қаңдай? Меным ана тілі орыс тілі ,ал сеның ана тілі қаңдай? Меным ана тілі қазақ тілі    Привет Айнур   Привет   Какие ты языки знаешь?    Я знаю казахский,русский,англиские зыки.А ты?   Я тоже!   Какой   твой родной язык?   Мой русский.А твой?   Мой казахский .