Діалог-однокласників класі без вчителя.дуже треба намишіть будь-ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Клас прише контрольну. Вчитель вийшов.  - Андрію, ти зробив друге завдання?  - Так воно зовсім легке, Сергію. - Дай списати, поки Марія Іванівна не зайшла! - Ми це завдання робили вдома, тому дивись у своєму зошиті! - Я не робив домашнє завдання, в мене не було часу. Швидше давай зошита - Ні,Сергію, зошита не дам тобі, тому що потрібно було вдома виконувати.  Вчитель зайшов, а Сергій так і не написав друге завдання.