Диалог продавца и покупателя в музыкальном магазине на английском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1продав.-hello can i help you? 2покупателя- yes,I need a guitar 1-which kind of guitar do you need electric or simple one  2- How much is an electric guitar? 1-32000rubl. 2-how much cost simple one? 1-11000 2-I think I will take a simple one  1-will you use home delivery ? 2-yes,how much is home delivery? 1-300 rubl 2-my my address is petrovskaya 303 1-thank you 2-welcome тебе все понятно из того ,что я написал я пытался не использовать трудные слова?