Діалог розмова шесьикласника і продавця канцелярського магазину

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пр. : - Добрий день! Чим можу допомогти? Шк. : - Вітаю вас. Мене цікавлять SD-флешки. Який у Вас вибір? Пр.: А яка місткість тебе цікавить: на один, два, чотири чи більше гігабайтів? Шк.: - Скільки коштує оця, на вісім гігабайтів? Пр.: - сто двадцять гривень. Будеш брати? Шк.: - Так, будь ласка. Дякую.