Діалог розмова з другом у вихідний день під час прогулянкию.4 клас частина 2 вправа 114
Ответ(ы) на вопрос:
-привiт женя -привiт -як справи -нормально -ти знаеш я вчора знайшов пять гривень -правда? -да -щастить - а ти дивився новий мультик - не а в скильки вiн йде -в 21.00 -ого я в такий час уже спати лягаю -ну ладно пока -чого -бо мени треба йти з батьками до парку -ну ладно пока