Діалог з прислівниками на вільну тему мін 10 реплік.Дякую наперед

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Українською мовою) М.-Привіт,Олеся!Як справи? О.-Привіт,Маш.Все добре,а в тебе? М.-Зрозуміло...У мене теж все супер!А ти куди поспішаєш? О.-Я? М.-Так,ти. О.-Я на кінний спорт йду,а що? М.-Ні чего.Это виходить тобі спорт школі,так? О.-Да.А тобі теж? М.-Неа.Пока тоді. О.-Сумно...Ну,ладно.Пока-поки!