---Привіт! ---Привіт! ---Як тебе звати?мене Оленка. ---Дуже приємно!А мене Настя. ---Настя,а скільки ж тобі років? ---Мені дев'ять. ---А мені вісім.А де ти живеш,Настя? ---Вулиця Симоненка двадцять чотири ,,А" квартира сорок дев'ять четвертий поверх.Оленко,а ти де проживаєш? ---Ого,яка точна інформація!Дуже дякую!Що ж до мене то я живу на вулиці Миколайчука шістнадцять квартира двадцять 2 поверх. ---Далеченько...Оленко,а може підем до тебе в гості? ---Гарна ідея!А потім до тебе.Гаразд? ---Гаразд! ---Нужбо,ходімо скоріше!
- Мишко, скiльки ти отримав за другу контрольну роботу з математики? - Дев'ять балiв. - А ще три куди подiв? - Допустив помилку в четвертому завданнi.