Діалог зі звертанням!!!!!! Очень срочно!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
- Маринко ти колись була на ковзанці ? -Так була. -А ти Миколко був там ? -Так був.
ХТО ТАМ? Був найкращий весняний день. Та були два друга Миколка і Сергійко. Одного разу, коли вони гралися на дворі, то помітили що кущі хитаються, от і Миколка говорить -Хто це? -Я думаю що це вовк-сказав невпевненно Сергійко. -А давай Сергійко заглянемо у кущі? -Давай-сказав Сергій. Та пішли вони дивитись хто ж там закущами. - А ти можеш сам піти?- сказав Миколка -Іди сам туди, я теж як ти боюся-сказав боязгливо Сергій Миколка спочатку боявся а потім, підійшов до цього куща і роздвинув рукам його. Та вони побачили що там було схоже щось на мяч. А через декілька хвилин вони зрозуміли що це був їжак.