Дібрати до слів іменники та прикметники позначити корінь: розуміти, теплішати, світити, зеленіти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розуміти-(іменник)розум,(прикметник)розумний,Корінь-розум. Теплішати-(іменник)тепло,(прикметник)теплий.Корінь-тепл. Світити-(іменник)світло,(прикметник)світлий.Корінь-світл. Зеленіти-(іменник)зелень,(прикметник)зелений.Корінь-зелен.