Дібрати рими до слів:сонце,хвилі,перлиста,каміння.І скласти вірш з восьми рядків.Даю 35 баллів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сонце - віконце хвилі - милі перлиста - намисто каміння - насіння Вийшло із-за гаю Усміхнене сонце, Ніжно заглядає у моє віконце. Озерце на берег вистеляє хвилі Та шепоче травам вірші тихі, милі. Рідне моє поле, пшенице перлиста, Краса мого краю, мов дівча в намисті Увік не зів'яне, не стане камінням, Бо ж добро і щирість - родюче насіння. Якось так, мабуть.