Дієприкметниковий зворіт треба поставити замість ... За горбком з'явився ліс... ... листя тихо шелестіло.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. За горбком з'явився ліс, напоєний ароматом зелених трав. У цьому випадку дієприкм. зворот виділяється комами, тому що стоїть після означуваного слова (ліс). 2. Пожовтіле від відвідування осінню нашого краю листя тихо шелестіло. У цьому випадку кома не ставиться, тому що дієприкм. зворот стоїть перед означуваним словом (листя).