Дійсний спосіб дієслова: підійти. Поставити в Теперішній час в однині та в множині 1-ос; 2-ос; 3-ос. Даю 40 балів!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                  Однина                           Множина 1 особа: Я йду                                 Ми йдемо 2 особа: Ти йдеш                             Ви йдете 3 особа: Він/Вона/Вона йде            Вони йдуть
Гость
підходжу, підходимо підходиш, підходите підходить, підходять