Для 440 учасникiв конкурсу пошили однаковi костюми, витрачаючи на кожний костюм по 2 м тканини. Скiльки метрiв тканини витратили на пошиття костюмiв? СОСТАВТЕ ПЖЛ КРАТКОЕ УСЛОВИЕ ЗАДАЧИ. . РЕШЕНИЕ ЗНАЮ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 костюм-2метри тканини 440 костюмів- ? метрів тканини Розвязання: 440*2=880 метрів тканини Відповідь: 880 метрів тканини