Для приготовления виноградно-яблучного соку взяли 672 л виноградногосоку а яблучного-у R разов меньше.Сколькалитров виноградно-яблучного соку одержали?Склади вираз для розв"язування задачи та обчисли його значення якщо R =6/

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
672:R=? (л.)яблучного соку Якщо R=6 ,тоді: 672:6=112 (л.)яблучного соку 672+112=784 (л.)виноградно-яблучного соку Відповідь:784 літрів одержали.