ДЛЯ РЕМОНТУ ДВОХ КІМНАТ КУПИЛИ ШПАЛЕРИ ОДНАКОВОЇ ДОВЖИНИ. НА РЕМОНТ ПЕРШОЇ КІМНАТИ ВИТРАТИЛИ 11 РУЛОНІВ ШПАЛЕР, ДРУГОЇ - 15. УСЬОГО ВИКОРИСТАЛИ 312 М ШПАЛЕР. СКІЛЬКИ МЕТРІВ ШПАЛЕР ВИТРАТИЛИ НА РЕМОНТ КОЖНОЇ КІМНАТИ?

Гость
180-(11+15)=12 12*11=132 12*15=180