Для ремонту купили 8 рулонів шпалер для стін і заплатили за них 56 грн.Потім купили ще на 20 грн. шпалери для стелі. Рулон шпалер для стелі на 2 грн. дешевший за рулон шпалер для стін. Скільки рулонів шпалер для стелі купили?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
56/8=7 7-2=5 20/5=4 ответ 4 рулона
Гость
56/8=7 грн - за один рулон на стены, 7-2=5 грн - за один рулон на потолок, 20/5=4 рулона на потолок