Do i usually cook? Do you usually............? ............he usually cook? Does she usually .............................? ...
Do i usually cook? Do you usually............? ............he usually cook? Does she usually .............................? Do we usually .................................?
............................. they usually cook?
Помогите пожалуйста дополнить предложения
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do i usually cook? Do you usually cook? Does he usualy cook? Does she usually cook? Do we usually cook? Вроде так правильно.
Гость
1. cook
2. does
3. cook
4. do