До кожного слова підібрати ознаки пилка (яка?) гребінець (який?) піна (яка?) пісня (яка?) черепаха (яка?) човен (який?) звірятко (яке?) гриб (який?) джем (який?) джемпер (який?) велосипед (який?)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пилка гостра, гребінець зручний, піна-біла, пісня-гарна, мелодійна; черепаха-повільна;човен-старий,звірятко-добре,милегриб-великий, джем-солодкий; джемпер-зручний; велосипед-швидкий.