До країн, що розвиваються, відносять ...а) Великобританію;   б) Італію;      (в) Лаос.  До країн,що розвиваються, відносять:а) Камерун;             б) Данію;             в) Бельгію.  До країн, що розвиваються, відносять ...а) ...

 До країн, що розвиваються, відносять ... а) Великобританію;   б) Італію;      (в) Лаос.  До країн,що розвиваються, відносять: а) Камерун;             б) Данію;             в) Бельгію.  До країн, що розвиваються, відносять ... а) Еквадор;         б) Португалію;      в) Австрію.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) в;  2)а; 3)а .