. До квартири жительки Чернівців М. вдерлися троє злодіїв. Погрожуючи пістолетом, ?

. До квартири жительки Чернівців М. вдерлися троє злодіїв. Погрожуючи пістолетом, ??они почали вимагати гроші та коштовності. Але жінка не розгубилася — обравши момент, вона блискавичним ударом вибила в одного нападника пістолет, а потім кількома ударами «поклала» долілиць інших нападників. Після цього, взявши їх під приціл відібраного пістолета, вона викликала міліцію. Після прибуття правоохоронців виявилося, що двоє нападників отримали різні досить складні переломи, третій відбувся струсом мозку. Дайте оцінку подій, які сталися.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю що жінка вчинила правильно , так як вона захистила себе і свою сім'ю.А злодіїв потрібно взяти під арешт.