До магазину завезли 1.2т.картоплі.За перший день продали 0.2 усієї картоплі,а за другий 1.3 решти.Скільки кілограмів картоплі продали за другий день?
До магазину завезли 1.2т.картоплі.За перший день продали 0.2 усієї картоплі,а за другий 1.3 решти.Скільки кілограмів картоплі продали за другий день?
Ответ(ы) на вопрос:
За перший день продали: 1200*0,2=240 Отже після першого дня залишилося 1200-240=960 кг За другий день продали 960*1/3=960/3=320 кг Відповідь: за другий день продали 320 кг картоплі
1, 2т= 1000 кг 1, 2 т=1200 кг 0,2= 240 кг 1200-240=960 960:3=320 КГ
Не нашли ответ?
Похожие вопросы