До магазину завезли 15 л виноградного соку в малих упаковках,і 25 л у великих.Скільки всього упаковок завезли в магазин,якщо кожна мала упаковка містить а л соку,а кожна велик

До магазину завезли 15 л виноградного соку в малих упаковках,і 25 л у великих.Скільки всього упаковок завезли в магазин,якщо кожна мала упаковка містить а л соку,а кожна велик а-b л? Помогите,пожалуйста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всего упаковок N = 15/a + 25/b = (15*b + 25*a)/(a*b) - ОТВЕТ.