До поданих прикметників добери і запиши за зразком спільнокореневі дієслова. Зразок. Тихий - стихає.Синій, темний, зимовий, хитрий, теплий.

До поданих прикметників добери і запиши за зразком спільнокореневі дієслова. Зразок. Тихий - стихає. Синій, темний, зимовий, хитрий, теплий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Синій      синіє   синіють    синюватиме темний    темніє, темнішають, зтемніють зимовий  перезимують, зимує, зимуватиме хитрий хитритиме   обхитрив схитрив схитрився теплий утеплюється теплішає
Гость
Синій-синіти Темний-Темніти Зимовий-Зимній Хитрий-Хитрувати Теплий-Потепліти