До поданих  прислівників  добери  і запиши  синоніми. чудова-.............. уміло-............ радісно-........... довго-............ ясно-.......... ніжно-......... любо-............ швидко-......... казково-......... склади  ...

До поданих  прислівників  добери  і запиши  синоніми. чудова-.............. уміло-............ радісно-........... довго-............ ясно-.......... ніжно-......... любо-............ швидко-......... казково-......... склади  і запиши розповідь про  це явище  природи вживаючи прислівники впр174  с90
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прекрасна, професійно,весело,довго, сонячно, любо, мило,,бистро, фантастично.