До шкільної їдальні привезли 56кг овочів.1/8 частину всіх овочів становили морква,а 1/7 решти -цибуля.Скільки кілограмів цибулі привезли до шкільної їдальні?Зміни запитання задачі так,щоб для її розвязування потрібно було викон...

До шкільної їдальні привезли 56кг овочів.1/8 частину всіх овочів становили морква,а 1/7 решти -цибуля.Скільки кілограмів цибулі привезли до шкільної їдальні?Зміни запитання задачі так,щоб для її розвязування потрібно було виконувати ще одну арифметичну дію.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незнаю Украинский. Жалко