До свята весни третьокласники принесли до школи білі і жовті нарциси.49 білих нарцисів розклали у 7 букетів порівну. У кожному букеті з жовтих нарцисів було на 2 квітки більше. Скільки вийшло букетів із 45 жовтих нарцисів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
49/7=7 квіток  білих нарцисів 5-2=5 квіток жовтих нарцисів у букеті  45/5=9 букетів жовтих нарцисів