Do you like pizza? Do you like milk?

Гость
Yes, I do. I like pizza.  No, I do not. I don't  like milk.
Гость
Ты любишь пиццу ? Ты любишь молоко? Yes,I like pizza/milk No,I don't like pizza/milk